Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

Renk Kapsül 1999 yılında kurulmuştur. Pastahanelere yönelik ambalaj malzemeleri üretimi yapmakta olan firmamız, birçok ürün çeşidi ile de sektörde isim yapmış firmalarla kuruluşundan beri çalışmaktadır.

Her yeni sene üretimden satış sistemine, çağın gerektirdiği, gerek teknolojik, gerek teorik önemli adımlar atılmaktadır. Vizyonumuz, üretimini yaptığımız ambalaj malzemelerinin kalitesini devamlı yükselterek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktır.Pastahaneler,şekerlemeciler,çikolatacılar,fastfootçular,ürünlerinizin albenisini arttırmak sizin elinizde.

Nasıl mı ?... Gelin bunu birlikte başaralım..

Sadece ürün kalitesi yetmiyor artık.Takdir edersinizki artık mamul kadar ambalajıda çok önemli.Göze hitap etmiyen ürün ne yazıkki değerini bulamıyor.Bu yüzden ürüne gösterdiğiniz özeni ambalajına da göstermeniz gerekiyor.Buraya kadar altını çizdiğimiz, zaten herkes tarafından bilinen bir gerçek..Esas bizim anlatmak istediğimiz,bundan sonrası...

Hiçbir firmada bulamıyacağınız servis anlayışımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Her türlü sorunuz için lütfen bizle temasa geçiniz. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.